G5 Nedir?
Selülit ve masaj tedavilerinde kullanılan G5, 7 aparatlı profesyonel bir masaj cihazının adıdır. Bu masaj cihazının temel görevi kan dolaşımına yardımcı olmak, metabolizmanın çalışmasını hızlandırmak ve kas gerginliğini azaltmaktır. G5, titreşim (vibrasyon) yöntemiyle çalışır. Mekanik titreşim dalgaları fizyoterapiye, selülit tedavisine, cilt altı dokularının hareketlendirilmesine ve vücudun şekillendirilmesine destek sağlar.

G5 Uygulamasının Faydaları Nelerdir?
G5, vücuttaki dolaşımın hızlanmasıyla katılaşmış yağları serbest radikallere çevirir ve böylelikle vücuttan idrar yoluyla toksinlerin atılmasını sağlar. Cilt altı dokuların hareketlenmesi sağlanarak, bölgesel incelme için destek sağlanır. Vücut şekillenir ve toparlanır. Spazm ve ağrıların giderilmesinde etkili olmakla beraber vücutta biriken laktik asidin atılmasına yardımcı olur.

G5 Selülit Masajı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?
Masaj tüm vücuda uygulanabilmekte ancak kalça, üst bacak, kol, basen bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılmaktadır.

G5 Selülit Masajı Uygulamasının Süresi ve Aşamaları Nedir?
Masaj, konusunda uzman ve bölgesel zayıflama uygulamalarında deneyimli kişiler tarafından uygulanmaktadır. Uygulamayı yapan uzman, işlem yapılacak bölgeye cihazla titreşim vererek, kuvvetli itme uygular. Bu titreşim ve itme kuvveti yağların yakılmasına destek sağlar. Uygulama sırasında zayıflamaya, selülitleri azalatmaya yardımcı kremler, yağlar kullanılabilir. Kişilerin vücutlarının uzman tarafından analiz edilmesine bağlı olarak seans sayısı belirlenir. Seanslar 20 dakikadır ve seans sayısı kişinin cilt yapısına göre değişiklik göstermektedir.

WhatsApp chat